Dealers

NEDERLAND:
Alkmaar
– Spanjaard Muziekinstrumenten, spanjaardmuziek.nl
Almelo – Piano-atelier Sjoerd Heijda, sjoerdheijda.nl
Amsterdam – Clavis, clavis.nl
Appingendam – Reint Ezenga
Beegden – Piano Technica-Beegden, piano-technica.nl
Beek-Ubbergen – Reeser Piano, reeserpiano.nl
Bloemendaal – Kaldenbach piano, kaldenbachpiano.nl
Bunschoten-Spakenburg – Muziekhandel van de Groep, piano-groep.nl
Bussum – De Pianowinkel, depianowinkel.nl
Den Haag – Jos de Ling Pianostemmer
Deventer – Van Oldeniel Piano, vanoldenielpiano.nl
Doetinchem – Sloot Pianoservice, slootpianoservice.nl
Drachten – Wagenaar Pianoservice, wagenaarpianoservice.nl
Dronryp – Mobach Piano, mobachpiano.nl
Dordrecht
– Van Dongen Piano’s, vandongenpianos.nl
Dordrecht – Vreeken Pianoservice, vreeken-piano.nl
Eindhoven – Alex Plantenga, alexplantenga.nl
Enschede - Carolien Dopheide-Sluiter pianostemmer
Gemert – Billenkamp Piano Techniek
Groningen – Alb. Hahn Piano’s
Haarlem – Albertien de Pater Pianotechniek, pianowerkplaats.nl
Harderwijk – Pianogemak Cas Mak, casmak.nl
Hattemerbroek – Souman Piano’s, souman.nl
Heerenveen – De Jongh Piano, dejonghpiano.nl
Heeten – Pianototaal Marcel de Walle, pianototaal.nl
Leens – Kuipers Muziekhuis, kuipersmuziekhuis.nl
Mierlo – Piano van Gerven, pianovangerven.nl
Muiden – Huttinga Piano, huttingapiano.nl
Nieuwerkerk aan den IJssel – De Piano Workshop
Nijkerk – Verhoog Muziek, verhoogmuziek.nl
Nijkerk – Pianozorg, pianozorg.nl
Nijmegen – Carine Kelderman, pianoplezier.nl
Nijmegen – Loes Vossen Pianostembedrijf
Nietap – Muziekhuis Da Capo, muziekhuisdacapo.nl
Oss – Ingeborg van den Ham-ernst Pianostemmer
Oude Tonge – Pietjouw Piano Atelier, pianobedrijf.nl
Ridderkerk – Martin Butter Klavierinstrumentenmaker, martinbutter.nl
Rijnsburg – Ronald van Delft Pianostemmer
Rolde – Lansink Pianoservice, lansinkpianoservice.nl
Rotterdam – Van Rijssel Pianotechniek, marinusvanrijssel.nl
Schiedam – Tanya Tienpont, tanyatienpont.nl
Sint Willebrord – Herrmansch Pianotechnieken, herrmansch.nl
Sliedrecht
– Joh. De Heer, johdeheer.nl
Sneek – Frans van der Hauw
Soest – Troost Muziek, troostmuziek.nl
Waddinxveen – Mos en Spetter, mosenspetter.nl
Wezep - Oostendorp Muziek, oostendorp-muziek.nl
Wijchen-Alverna – Zuid-Nederland Piano’s – zuidnederlandpianos.nl

 

BELGIE:
Gooik
– Taffijn Piano Supply, taffijn.com

 

DUITSLAND - DEUTSCHLAND:
Adenbüttel (38528)
- Klavierdoctor Burkhard Ebers, klavierdoctor.de
Aichstetten-Altmannshofen (88317)
– Musikhaus Forg, musikhaus-forg.de
Altshausen (88361)
– Klavierhaus Heinzelmann, klavier-heinzelmann.de
Augsburg (82284) – Piano Volz, piano-volz.de
Berg-Höhenrain (82335) – Klaviersalon, klaviersalon.de
Berlin (10777)
– Classic Pianos, classicpianos.de
Berlin (13357) - Piano Osterland
Bochum (44795)
– Ferd. Thürmer Pianofortefabrik, ferdthuermer.de
Bochum (44795) – KlavierEck Bochum Gregor Braß
Buxheim (87740) - Lothar Geis, klaviere-stimmen.de
Detmold (32756)
– Pianohaus Harke, piano-harke.de
Düsseldorf (40215) – Pianovum, pianovum.de
Düsseldorf (40210) – Klavierhaus Schroeder, klavierhaus-schroeder.de
Eisingen (75239)
– Pianohaus Lepthien, lepthien.de
Erlangen (91054) - Piano Leisse, piano-leisse.de
Filderstadt (70794) -  Briem Klaviere Musikhaus, briemklaviere.de
Finsterwalde (03238) – Msicshop4u, musicshop4u.de
Frankfurt (60316) - Pianohaus Atzert, Pianohaus-atzert.de
Garbsen OT Freilingen (30826) – Klavierhaus Nagel, klavierhaus-nagel.de
Gemünden (35285) – Klaviertechnik Meister, klaviertechnikmeister.de
Göttingen (37077) – Klaviatour, klaviatour.de
Halle (06124) – Pianoservice Hartmann
Hamburg (20357) – Pianohaus Trübger, pianohaus-truebger.de
Hamburg  (20259)– Kawai Hamburg, kawai-hamburg.de
Hilden (40724) – Piano Kürten, piano-kuerten.de
Ingolstadt (85055) – Piano Barthel, pianobarthel.de
Jenna (07743) – Pianelli Music Store, piananelli.de
Kammen (59174) – Klavier Galerie Maiwald, piano-maiwald.de
Karlsruhe ( 76133) - Musikhaus Schlaile, schlaile.de
Kassel (34117) – Musik Eichler, musik-eichler.de
Kiel (24146) - Die Klavierwerkstatt Michael Grimm, dieklavierwerkstatt.de
Limburg (65549) – Demmer Piano & Flügel, demmer-piano.de
Köln (50933) – Piano-Atelier Kroh
Köln – (50935) – KlavierKultur Faulseit, klavierkultur.de
Konstanz (78462) – Musik Ebert, musik-ebert.de
Lebus (15326) - Piano Schulz, pianoschulz.de
Leipzig (04316) – Pianotechnik Kaiser, pianokaiser.de
Leipzig (04288) - Klavier Fleischmann, klavierfleischmann.de
Meinerzhagen (58540) - Musikhaus Dyck, musikhaus-dyck.de
Meißen (01662) – Klavierhaus Trobisch, klavier-trobisch.de
München (80331) - Musikhaus Hieber-Lindberg GmbH, hieber-lindberg.de
Neudorf-Bornstein (21214) – Klavierstimmr Bernhard Lauterbach, pianostimmungen.de
Oettingen in Bayern (86732) - Klavier Kraus, klavierkraus.de
Oldenburg (26122) – Piano-Rosenkranz, piano-rosenkranz.de
Oldenburg (26121) – Piano Service Steven Reck, pianoservice-nordwest.de
Schlüchtern-Elm (36381) – Klavier Paul, klavier-paul.de
Sinsheim (74899) – Klavierbau Brenner
Trier (54292) – Pianohaus Marcus Hübner, klavierbauer.de
Trier (54290) – Musik Reisser, musikhaus-reisser.de
Weidhausen (96279) – Piano Müller, piano-mueller.de
Wertheim (97877) – Klavierstimmr C Tischler, klavierstimmer-tischler.de
Westerstede (26655) – Pianissimo, piannissmo-klaviere.de
Wolfsburg (38442) – Piano Rahn, pianorahn.de

 

IERLAND - IRELAND:
Dublin – Thornton Piano’s, thorntonpianos.ie

 

ESTONIE – ESTLAND:
Pärnu – Henry Kallas

 

OOSTENRIJK – AUSTRIA:
Graz – Klaviere Streif, klaviere-streif.com
Wien
– Pianoservice, pianoservice.at
Wien – Klavierloft, klavierloft.at
Wien – Feurich Pianoforte Wendl&Lung, feurich.com

ENGELAND – UK:
Mansfield – Sherwood Phoenix Ltd, Sherwoodphoennix.co.uk
Bath - The Piano Shop Bath, thepianoshopbath.co.uk

 

ZWITSERLAND – SUISSE:
Bern (3006) -
Heutschi Pianos, heutschipianos.ch
Lagnau am Albis (8135) 

Wij maken gebruik van cookies. Indien u verder gaat op deze website, gaat u daarmee akkoord. Meer informatie vindt u in op onze pagina privacybeleid Manage cookies